MARYJA!

DAROWIZNA
SŁUCHAJ ON-LINE
POGOTOWIE MODLITEWNE
Termomodernizacja

Niepokalanów - sanktuarium

Reportaż Krzysztofa Łukasiewicza, wyemitowany przez TV Trwam, przybliża Niepokalanów - klasztor-miasteczko, które założył św. Maksymilian M. Kolbe.

Reportaż Krzysztofa Łukasiewicza, wyemitowany przez TV Trwam, przybliża Niepokalanów - klasztor-miasteczko, które założył św. Maksymilian M. Kolbe. Ukazuje też życie Założyciela i ideę Rycerstwa Niepokalanej oraz współczesne dzieła i inicjatywy podejmowane przez Niepokalanów i członków Rycerstwa Niepokalanej.

To jest też taka specyfika tego Sanktuarium - w odróżnieniu od innych sanktuariów - że tu nie ma ani jakiejś cudownej figury, ani cudownego źródełka... Tu wszystko koncentruje się wokół tej idei Ojca Maksymiliana, jego dziedzictwa, jego życia i Niepokalanej, którą tak bardzo ukochał.

o. Mirosław M. Adaszkiewicz - kustosz


NAJNOWSZE
WIADOMOŚCI


Czytaj wszystkie