MARYJA!

DAROWIZNA
SŁUCHAJ ON-LINE
POGOTOWIE MODLITEWNE
Termomodernizacja

Nie gaście ducha Ojca Maksymiliana

Nagroda Prezesa TVP

Nagrodę prezesa Telewizji Polskiej podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmów i Multimediów w Niepokalanowie otrzymało Wydawnictwo AZ za film Nie gaście ducha Ojca Maksymiliana. Reżyserką filmu jest Małgorzata Pabis. Film można nabyć w sklepie internetowym http://wydawnictwoaz.pl/sklep/.

Film rozpoczyna się testamentem Franciszkanina. W kolejnych scenach prowadzi nas przez miejsca, gdzie żył i działał św. Maksymilian. Widzimy jak wielki i święty był to człowiek.

Reżyserka przypomina, jak wielką wagę św. Maksymilian przykładał do ewangelizacji przez media. Pokazuje także jak nowocześnie działał ten wielki Święty.

W filmie niezwykle cenne jest świadectwo o. Łucjana Królikowskiego OFMConv, świadka życia św. Maksymiliana, który opowiada o tym, czego przed laty pod opieką o. Maksymiliana doświadczał w Niepokalanowie.

mp

Zamów w sklepie internetowym »

NAJNOWSZE
WIADOMOŚCI


Czytaj wszystkie