MARYJA!

Cuda i Łaski Boże o św. Maksymilianie

Majowy numer miesięcznika "Cuda i Łaski Boże" w całości został poświęcony św. Maksymilianowi Kolbemu oraz Rycerstwu Niepokalanej. Do numeru redakcja dołączyła płytę DVD z filmem pt. "Nie gaście ducha Ojca Maksymiliana".

W miesięczniku znaleźć można zarówno informacje o życiu Świętego Męczennika, jak i o Rycerstwie Niepokalanej. Redakcja zamieściła w czasopiśmie kilka świadectw rycerzy, które pokazują, co Maryja zdziałała w ich życiu. W czasopiśmie zamieszczony został także plan uroczystości związanych w Rokiem Świętego Maksymiliana.

Film Nie gaście ducha Ojca Maksymiliana rozpoczyna się testamentem Franciszkanina. W kolejnych scenach prowadzi nas przez miejsca, gdzie żył i działał św. Maksymilian. Widzimy, jak wielki i święty był to człowiek.

Reżyserka Małgorzata Pabis przypomina, jak wielką wagę św. Maksymilian przykładał do ewangelizacji przez media. Pokazuje także, jak nowocześnie działał ten wielki Święty.

W filmie niezwykle cenne jest świadectwo o. Łucjana Królikowskiego OFMConv, świadka życia św. Maksymiliana, który opowiada o tym, czego przed laty pod opieką o. Maksymiliana doświadczał w Niepokalanowie.

Zamówienia:
Redakcja miesięcznika "Cuda i Łaski Boże"
ul. Św. Filipa 17
31-150 Kraków
tel. 12 428 49 10
www.wydawnictwoaz.pl

NAJNOWSZE
WIADOMOŚCI


Czytaj wszystkie