MARYJA!

DAROWIZNA
SŁUCHAJ ON-LINE
POGOTOWIE MODLITEWNE
Termomodernizacja

Oryg.: brak. - Druk.: RN 2 (1923) okładka numeru październikowego.

Grodno, przed październikiem 1923

Część numerów obecnego wydania odbiliśmy na gorszym papierze, bo nie nadążył przyjść papier zamówiony w Warszawie.

Już zwyczajny dziennik kosztuje 5000 Mp.!! Papier i przybory drukarskie drożeją ciągle, a tak byśmy nie chcieli podnosić prenumeraty. Ale co robić? Podnosimy więc tylko do 1500 Mp., pozostawiając Niepokalanej dalsze wspieranie swego "Rycerza" przez Ofiarodawców.

Od tych, którzy z góry uiścili przedpłatę, nie żądamy dopłaty, a przesyłane pieniądze z wdzięcznością zamieszczamy na liście ofiar. Tych zaś, którzy zalegają, prosimy o rychłe zapłacenie wedle bieżącej ceny "Rycerza".

Biorących "Rycerza" na rozsprzedaż prosimy o przesyłanie pieniędzy najmniej co miesiąc, bo artykuły wydawnicze i co dwa tygodnie rosną w cenę, musimy więc spieszyć się z zaopatrzeniem.

Dla ułatwienia prosimy o wyraźne zaznaczanie przy adresowaniu: "Administracja Rycerza Niepokalanej".

O. Maksymilian M-a Kolbe


Radio Niepokalanów

Radio Niepokalanów jest najstarszą katolicką rozgłośnią w Polsce. 8 grudnia 1938 św. Maksymilian Kolbe z Niepokalanowa nadał pierwszy program radiowy.

ZASIĘG

Wydawnictwo

Wydawnictwo Ojców Franciszkanów powstało wraz z założeniem Niepokalanowa w 1927 r. przez św. Maksymiliana Marii Kolbego.
Naszym celem jest kontynuacja idei św. Maksymiliana, który chciał zdobyć cały świat dla Niepokalanej poprzez "słowo drukowane".

WIĘCEJ

Drukarnia

Naszym klientom oferujemy pełny zakres usług poligraficznych. Świadczymy usługi ksero.

WIĘCEJ

Polecane
WYDAWNICTWA