MARYJA!

DAROWIZNA
SŁUCHAJ ON-LINE
POGOTOWIE MODLITEWNE
Termomodernizacja

Oryg.: brak. - Druk.: RN 1 (1922) 160.

Kraków, przed lipcem 1922 1

Ażeby usuwać niemoralne pocztówki, zaczęliśmy drukować pocztówki Wydawnictwa MI. W pierwszej serii była podobizna Ojca św. Piusa XI; seria ta już jest na wyczerpaniu. Obecnie wydrukowaliśmy drugą i trzecią serię na bardzo dobrym kartonie; na kartkach drugiej serii widnieje przepiękna postać Najświętszej Maryi Panny z podpisem "Królowa Dziewic", w trzeciej - św. Antoni. Cena za sztukę 25 Mk., za 100 sztuk 2000 Mk. - Do nabycia w Administracji "Rycerza Niepokalanej", OO. Franciszkanie, Kraków. Wysyła się najmniej 20 sztuk za dołączeniem 60 Mk. na a opakowanie i pocztę. Za granicę o 100% drożej. - Rozszerzajcie dobre pocztówki, gdyż jest to także rodzaj apostolstwa!

O. Maksymilian M-a Kolbe


"1" Zamieszczone w numerze lipcowym z 1922 r.

Radio Niepokalanów

Radio Niepokalanów jest najstarszą katolicką rozgłośnią w Polsce. 8 grudnia 1938 św. Maksymilian Kolbe z Niepokalanowa nadał pierwszy program radiowy.

ZASIĘG

Wydawnictwo

Wydawnictwo Ojców Franciszkanów powstało wraz z założeniem Niepokalanowa w 1927 r. przez św. Maksymiliana Marii Kolbego.
Naszym celem jest kontynuacja idei św. Maksymiliana, który chciał zdobyć cały świat dla Niepokalanej poprzez "słowo drukowane".

WIĘCEJ

Drukarnia

Naszym klientom oferujemy pełny zakres usług poligraficznych. Świadczymy usługi ksero.

WIĘCEJ

Polecane
WYDAWNICTWA