MARYJA!

DAROWIZNA
SŁUCHAJ ON-LINE
POGOTOWIE MODLITEWNE
Termomodernizacja

Oryg.: brak. - Druk.: RN 1 (1922) 159.

Kraków, przed lipcem 1922 1

"O Maryjo bez grzechu poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwłaszcza za masonami".

W poprzednim numerze "Rycerza" widzieliśmy pierwszą część tego aktu strzelistego na "Cudownym Medaliku". Sama Niepokalana raczyła nauczyć nas tej modlitwy. Ponieważ jednak pragniemy modlić się i za tymi, którzy Niepokalanej a nie czczą ani do Niej się zwracają, więc dodajemy "i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają". Głową zaś wrogów Kościoła i dusz zbawienia w naszych czasach, to wolnomularstwo: a więc ich szczególnie wspominając, mówimy "a zwłaszcza za masonami".

Nawrócenie jest łaską, a łaskę wyprosić trzeba. Jeżeli jednak wszyscy członkowie "Milicji Niepokalanej" codziennie szczerze i gorąco modlić się będą tym aktem strzelistym, czyż możliwe b, aby błagania przeszło trzechtysięcznej rzeszy miały zostać bez skutku? Nie - to codzienne ciosy wymierzone w głowę i członki piekielnego smoka, który ujarzmia tyle nieszczęśliwych i zaślepionych naszych Braci - to jeden ze środków walki!

Miles Immaculatae


"1" Zamieszczone w numerze lipcowym z 1922 r.

Radio Niepokalanów

Radio Niepokalanów jest najstarszą katolicką rozgłośnią w Polsce. 8 grudnia 1938 św. Maksymilian Kolbe z Niepokalanowa nadał pierwszy program radiowy.

ZASIĘG

Wydawnictwo

Wydawnictwo Ojców Franciszkanów powstało wraz z założeniem Niepokalanowa w 1927 r. przez św. Maksymiliana Marii Kolbego.
Naszym celem jest kontynuacja idei św. Maksymiliana, który chciał zdobyć cały świat dla Niepokalanej poprzez "słowo drukowane".

WIĘCEJ

Drukarnia

Naszym klientom oferujemy pełny zakres usług poligraficznych. Świadczymy usługi ksero.

WIĘCEJ

Polecane
WYDAWNICTWA