MARYJA!

DAROWIZNA
SŁUCHAJ ON-LINE
POGOTOWIE MODLITEWNE
Termomodernizacja

Oryg.: brak. - Druk.: RN 4 (1925) okładka numeru lutowego.

Grodno, przed lutym 1925

Za życzenia noworoczne, które wielu Szanownych Czytelników przesłało "Rycerzowi" z okazji Nowego Roku, składamy na tym miejscu serdeczne przez Niepokalaną "Bóg zapłać".

Przepraszamy najmocniej, zwłaszcza Szanownych Czytelników z zagranicy, że numer styczniowy otrzymali z grubym opóźnieniem, ale nie przewidywaliśmy, iż napływ nowych Prenumeratorów będzie tak wielki, że nakład 15 000 egzemplarzy nie wystarczy "na pierwszy ogień". A jednak tak było. Toteż zaraz wyszedł drugi i trzeci nakład. Numer lutowy zaokrąglamy wobec tego do 20 000 egzemplarzy. - Cześć Niepokalanej, że raczy posługiwać się tak skromnym pisemkiem.

Prosimy o zaznaczanie pokrótce na czekach i przekazach, na jaki cel pieniądze się wysyła.

O. Maksymilian M-a Kolbe


Radio Niepokalanów

Radio Niepokalanów jest najstarszą katolicką rozgłośnią w Polsce. 8 grudnia 1938 św. Maksymilian Kolbe z Niepokalanowa nadał pierwszy program radiowy.

ZASIĘG

Wydawnictwo

Wydawnictwo Ojców Franciszkanów powstało wraz z założeniem Niepokalanowa w 1927 r. przez św. Maksymiliana Marii Kolbego.
Naszym celem jest kontynuacja idei św. Maksymiliana, który chciał zdobyć cały świat dla Niepokalanej poprzez "słowo drukowane".

WIĘCEJ

Drukarnia

Naszym klientom oferujemy pełny zakres usług poligraficznych. Świadczymy usługi ksero.

WIĘCEJ

Polecane
WYDAWNICTWA