MARYJA!

DAROWIZNA
SŁUCHAJ ON-LINE
POGOTOWIE MODLITEWNE
Termomodernizacja

Oryg.: brak
Odp.: ms AN. Zob.: W krainę myśli 1952, 667.

Niepokalanów, 13 II 1939 1

Wyjaśniamy uprzejmie, że nie możemy przyjąć na Msze św. ofiary poniżej 3 zł, gdyż w razie przesłania tej intencji do odprawienia innym kapłanom, musielibyśmy sami dopłacać.

W Niepokalanowie istnieje też czasowy "Misyjny Związek Mszalny" 2. Jeśli kto w intencji osób żywych czy zmarłych ofiaruje 1 zł na misje, to osoby te jako Członkowie Związku korzystają przez cały rok z dwu Mszy św., w każdą mianowicie środę i sobotę (począwszy od dnia wpisu), które odprawiają się przed ołtarzem Matki Najświętszej Niepokalanej w Niepokalanowie.

Za Ofiarodawców, którzy wedle możności dopomagają nam w pracy nad zdobyciem całego świata Niepokalanej, a przez Nią Najświętszemu Sercu Jezusowemu, tak Ojcowie we wszystkich Mszach świętych jak i Bracia codziennie wspólnie się modlą.

O. Maksymilian M-a Kolbe


"1" Dane ustalone przez redakcję zbioru "W krainę myśli".

"2" Misyjny Związek Mszalny istnieje w Niepokalanowie od stycznia 1933.

Radio Niepokalanów

Radio Niepokalanów jest najstarszą katolicką rozgłośnią w Polsce. 8 grudnia 1938 św. Maksymilian Kolbe z Niepokalanowa nadał pierwszy program radiowy.

ZASIĘG

Wydawnictwo

Wydawnictwo Ojców Franciszkanów powstało wraz z założeniem Niepokalanowa w 1927 r. przez św. Maksymiliana Marii Kolbego.
Naszym celem jest kontynuacja idei św. Maksymiliana, który chciał zdobyć cały świat dla Niepokalanej poprzez "słowo drukowane".

WIĘCEJ

Drukarnia

Naszym klientom oferujemy pełny zakres usług poligraficznych. Świadczymy usługi ksero.

WIĘCEJ

Polecane
WYDAWNICTWA